N@S@ ** GALRIJA **

Ha krnl kpet nagyobb felbontsban (3008*2000) akkor rj ! Regisztrci utn!

Tito hátárárol is folyt a víz !!!! Jól kiszúrtam vele! De pénzt nem kértem a fogyózásért.....:-)

Tito hátárárol is folyt a víz !!!! Jól kiszúrtam vele! De pénzt nem kértem a fogyózásért.....:-)

DSC01458.JPG DSC_4846.JPG DSC_6760.JPG dsc_0293.jpg dsc_0799.jpg
Rate this file (No vote yet)